SLUŽBY

Co pro Vás můžeme udělat

Mezi doplňkové služby, které se přímo netýkají svatebního obřadu, ale nabízíme je a doplňují tak naše portfolio nabízených služeb patří následující...

Tematické akce

Rádi byste uspořádali narozeninovou oslavu, večírek pro přátele, oslavu narození miminka nebo prostě jen pořádnou party pro široký okruh přátel či rodinné příslušníky?

Obraťte se na nás a my Vám s organizací rádi pomůžeme a vy si jej budete moci v klidu a bez starostí užít aniž byste se museli o cokoli starat.

Eventy

Firemní večírky, ať už pro zaměstnance nebo pro setkání s obchodními partnery jsou důležitou součástí firemní kultury a každý zaměstnavatel by na ně měl myslet.

Pokud oslovíte naší agenturu, nebudete si už muset lámat hlavou s plánováním, na míru Vám sestavíme a zorganizujeme každý večírek nebo setkání.

Společně najdeme nejvhodnější dodavatele, připravíme výzdobu, doladíme program a party nebo event může začít.

Pomůžeme vám se svatbou ve třech krocích

1

Krok 1

Žádost o ruku

Každá žena touží po tomto okamžiku - žádosti o ruku, ať už romantické nebo bláznivé i to je nedílnou součástí ženské duše.

Pokud si lámete hlavu čím svou partnerku překvapit, obraťte se na nás, rádi budeme tomuto okamžiku součástí.

Navrhneme žádost dle Vámi dodaných informací o Vašem, či Vaší navstávající

Krok 2

Rozlučka se svobodou

Před každou svatbou by měla být rozlučka se svobodou budoucích novomanželů nevyhnutelnou oslavou konce svobodného života, ale také oslavou začátku něčeho nového.

Rádi budoucím nevěstám i ženichům uspořádáme nezapomenutelný večírek na míru, o kterém se bude dlouho vyprávět a pokud jste z těch klidnějších, ani tak se nás nebojte oslovit.

Vaše přání je naším rozkazem, jsme tu pro Vás za všech okolností.

2
3

Krok 3

Svatební obřad

Svatba – den plný lásky, který by měl být nezapomenutelným a my ho pro Vás takovým uděláme. V průběhu našich setkání si projdeme veškeré Vaše představy a sny, najdeme to pravé místo pro Váš den D, doladíme detaily a vybereme ty nejlepší dodavatele.

Každá svatba má mít svého koordinátora, který neponechá nic náhodě. S námi se všem nežádoucím situacím vyhnete ☺

Každá svatba je originál a přistupujeme k ní, jako by byla naše vlastní.


Zůstaňte s námi v kontaktu!